De grootste en leukste rommelmarkt van Zwolle.
Stoeprommelmarkt038
Op zaterdag 5 september van 10.00 uur tot 15.00 uur verandert de Zeeheldenbuurt (Wipstrik-Zwolle) in één grote stoeprommelmarkt. Met meer dan 200 deelnemers verspreid door de wijk is er volop te ontdekken!
Op zaterdag 5 september van 10.00 uur tot 15.00 uur verandert de Zeeheldenbuurt (Wipstrik-Zwolle) in één grote stoeprommelmarkt. Met meer dan 200 deelnemers verspreid door de wijk is er volop te ontdekken!
Bewoners verkopen vanaf hun stoep veel leuke spullen: van kleding, speelgoed, huisraad en gereedschap tot lp's, woonaccessoires en zelfgemaakte creaties.
Wil je alle kraampjes bezoeken dan leg je in totaal 5 kilometer af. Dus kom met de fiets of trek je wandelschoenen aan. De deelnemers staan vermeld op de kaart op onze website.
Tip: start dit jaar ook eens vanaf de Cornelis Houtmanstraat of de Willem Barentszstraat!
Wijkcentrum Bestevaer is geopend voor koffie, thee, fris, ijs of een snack, Trompstraat 10-B. Voor koffie, thee en een broodje kan je ook terecht bij Parkzicht, Jacob van Neckstraat 146. Het werkt sociaal organiseert leuke activiteiten voor de kinderen in de Van Spilbergenstraat.
Bezoekers worden verzocht de auto te parkeren aan de rand van de wijk, op parkeerterrein Turfmarkt of bij het Provinciehuis.
Kom snuffelen en geniet van de gezellige sfeer in de wijk!
Wanneer
Prijzen
- Entreeprijs
- gratis





